Nuh'un Ankara Export

Dünyaya NAM Salan Lezzet

Japonya'dan Güney Afrika'ya birçok ülkede Nuh'un Ankara Makarnası lezzetle tüketiliyor. Türkiye'nin en büyük makarna üreticisi olarak 65 ülkeye doğrudan kesintisiz ihracaat gerçekleştirilmektedir...

İhracat 2018-11-01 16:40:26


Nuh’un Ankara Makarnası, dünyanın en büyük ve modern fabrikalarındandır. Gıda güvenliği koşullarına bağlı kalınarak yapılan üretim, ISO kalite güvence sistemine uygun olarak, anlık üretim ve saatlik laboratuvar denetimleriyle gerçekleştirilmektedir. 
65 ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Nuh’un Ankara Makarnası, AB ülkeleri  (Almanya, Hollanda Belçika...), Orta Asya ülkeleri (Azerbaycan, Türkmenistan..), İskandinav ülkeleri (İsveç, Norveç, Danimarka),  Uzakdoğu - Asya ülkeleri (Japonya, Çin), Doğu Afrika ülkeleri (Etyopya, Eritre, Cibuti, Kenya...), Ortadoğu Ülkeleri (Dubai...), Avustralya, Latin Amerika ve Karayip bölgesi olmak üzere aktif ihracatını sürdürmektedir. Bütün bu ülkelere Nuh’un Ankara Makarnası markasıyla ürün satışı gerçekleştirilmektedir.
Nuh’un Ankara Makarnası son 10 yıldır kesintisiz olarak Japonya pazarına ihracat yapmaktadır. Dünya’nın birçok noktasında düzenlenen gıda fuarlarına katılarak ürünlerimiz doğrudan satıcılarla buluşturulmaktadır. Güçlü, genç ve dinamik ihracat ekibi tarafından yıl içerisinde birçok ülke ziyareti gerçekleştirilir.
Yoğun ihracat kültürü ile birlikte evrensel kalite sertifikaları dışında bölgesel pazarlar için ve özel nitelikler için sertifikalar da alınmıştır.

 


 

 

İhracat Departmanı İletişim Bigileri

Nuh’un Ankara Makarnası İhracat departmanına ulaşmak için aşağıdaki telefon ve eposta bilgilerinden yararlanabilirsiniz. 
İhracat Departmanı
Tel: +90 312 341 21 00 dahili 181
Faks: + 90 312 341 08 43
Eposta: ie@nuh.com.tr