1950'den Günümüze Nuh'un Ankara

Gizlilik İlkeleri

Nuh'un Ankara Makarnası web sayfasına hoş geldiniz.Web sayfamız üzerinde,ürün bilgilerine ulaşaiblirsiniz.Nuh'un Ankara Makarnası,internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri ,ürün resimleri,sayfaları,bilgileri,görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Gizlilik İlkeleri 2018-07-09 11:11:26


Nuh'un Ankara Makarnası web sayfasına hoş geldiniz. Aşağıda yer alan maddeleri www.nuh.com.tr ve bu adrese açılan diğer alanadlarını ziyaret ettiğinizde kabul etmiş sayılırsınız.

1- Nuh'un Ankara Makarna'sı A.Ş bu site üzerinden vermiş olduğunuz kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmaz, satmaz ve kiralamaz,

2- Sizden aldığımız bilgiler size yeni ürün ve kampanya tanıtımları göndermek, basılı yayın ve materyaller ulaştırmak, katıldığınız yarışma veya çekilişlerin ödüllerini ulaştırmak amacıyla kullanılmaktadır.

3- Kişisel bilgilerinize sadece Nuh'un Ankara Makarnası personeli veya gizlilik politikamızın ilkelerini kabul etmiş temsiciler erişebilir.

4- Kişisel bilgi içermeyen IP,tarayıcı bilgileri, ziyaret edilen sayfa istatistikleri, bölge bilgileri web sitemizi iyileştirmek amacıyla kullanıyoruz. Bu tarz bilgiler (örneğin ziyaretçi sayısı ) kamuoyuna açıklanabilir ve mecralarda kullanılabilir.

5- www.nuh.com.tr sitesinden bağlanacağınız diğer sitelerin gizlilik ilkeleri bu web sitesinden farklı olabilir. Lütfen bu sitelere giriş yaptığınızda gizlilik ilkelerini ayrıca gözden geçiriniz.

6- Nuh'un Ankara Makarnası A.Ş bu maddelerde haber vermeksizin değişiklikler yapabilir.