1950'den Günümüze Nuh'un Ankara

Kullanım Şartları

Nuh'un Ankara Makarnası web sayfasına hoş geldiniz.Web sayfamız üzerinde,ürün bilgilerine ulaşaiblirsiniz.Nuh'un Ankara Makarnası,internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri ,ürün resimleri,sayfaları,bilgileri,görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Kullanım Şartları 2018-06-01 15:09:26


    
www.nuh.com.tr ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız. 

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Nuh’un Ankara Makarnası ’na aittir. Nuh’un Ankara Makarnası`nın lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır. 

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Nuh’un Ankara Makarnası sorumlu kabul edilemez. 

3- Üçüncü bir siteye Nuh’un Ankara Makarnası tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Nuh’un Ankara Makarnası bağlantılarının güvenliğini Nuh’un Ankara Makarnası kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Nuh’un Ankara Makarnası sorumlu tutulamaz. 

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Nuh’un Ankara Makarnası hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

5- Nuh’un Ankara Makarnası yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.